Created with Sketch.

Анонс: Книжку «Церква на Майдані» представлять у Львові

04.03.2015, 17:00

У п’ятницю, 6 березня, відбудеться дискусія-презентація книжки Олексія Гордєєва «Церква на Майдані» (видавництво «Книгоноша»).

У п’ятницю, 6 березня, відбудеться дискусія-презентація книжки Олексія Гордєєва «Церква на Майдані» (видавництво «Книгоноша»).

Учасники заходу обговорять, яким чином релігійні громади різних конфесій проявили себе під час минулорічних акцій протесту.

На основі 28 детальних інтерв'ю з безпосередніми учасниками Революції Гідності та аналізі тогочасної політико-економічної кон'юнктури автор представить висновки, чому участь Церков була важливою і навіть необхідною.

Йтиметься також про особливу роль миротворчої діяльності Церков, через яку режиму було зв’язано руки і «Небесна сотня» не перетворилася на «Небесну тисячу».

Також учасники презентації торкнуться теми ролі християнства під час соціальних потрясінь та благодійництва.

Місце: м. Львів, креативний простір COMEIN, вул. С. Крушельницької, 3

Час: 18.30-19.30

Контакти: 096 951 091 28 (Олексій)

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10